Etiler Marmaris’in Müthiş Lezzeti Çanakkale’de

 Tarih: 20-10-2017 12:01:49
Fevzipaşa Mahallesi’nde hizmet vermeye başlayan tanınmış marka Etiler Marmaris Çanakkalelilere yepyeni lezzetler sunmaya geliyor.

Bilhassa gençlerin, pratik ve kaliteli tatların müdavimlerini sevindirecek olan Etiler Marmaris’in işletmecisi Batuhan Erol gazetemize özel yaptığı açıklamada, “Gençler zaten tanıdık bir lezzet olarak Türkiye’nin dört bir yanında bizi benimsemiş durumdalar. Ancak biz yediden yetmişe her kesime hitap ediyoruz. Çanakkale’de doğru bir konumda güzel bir konsept mağaza açtık. Tam mevsiminde hizmet hayatımıza başladık. Çanakkale’ye Etiler Marmaris’i kazandırdığımız için çok mutluyuz” şeklinde konuştu. 

“TAM MEVSİMİNDE AÇILDIK”

Hizmet hayatınıza ne zaman başladınız? Etiler Marmaris olarak burada bir şube açmaya nasıl karar verdiniz?

Bizim burası hariç 3 tane şubemiz var. Bir tanesi Keşan Erikli’de, bir tane Edirne merkezde ve üçüncü şubemiz de burası oluyor. Franchise olduğumuz için dekorla alakalı değişiklikler yaptık. Ondan dolayı açılma tarihimizden biraz geç olarak hizmet hayatımıza başladık. Ancak tam sezonunda açtığımızı düşünüyoruz. Şu an herkes kente dönmeye başladı. Öğrenciler de yoğunlukta. Tam mevsiminde, doğru yerde ve zamanda açıldığımızı düşünüyorum.

Franchise aldığınız başka bölgeler var mı?

Bunun öncesinde bizim üç tane şubemiz var. Kırklareli merkeze verdik. Yaklaşık bir ay sonra oradaki şubemiz de açılacak. Haziran ayında Enez’de imzaladık. Enez’de yine sezonluk yazlık bölgede Etiler Marmaris olarak devam edeceğiz. Trakya bölgesine yayıldık.

“ÇANAKKALE’Yİ SEVİYORUZ”

Çanakkale’de böyle bir yatırım yapmayı niçin istediniz?

Biz Çanakkale’yi çok seviyoruz. Üniversite hayatımız boyunca sürekli geldik, yaşadık, eğlendik. Çanakkale’yi sevdiğimiz için, Çanakkale’nin Etiler Marmaris’e ihtiyacı olduğunu düşündüğümüz için burada bir yatırım yapmak istedik. Böyle bir marka bizim bölgede yok. Bu markayı tanıtıyoruz. İddialıyız. Lezzetliyiz. İşimizi seviyoruz. Bizi tanıyanlar zaten lezzetimizi biliyor. Tanımayanlara da en iyi şekilde tanıtmak istiyoruz.  Bu gibi faktörleri göz önünde bulundurarak Çanakkale’nin de böyle bir yere ihtiyacı olduğunu düşünerek burada hizmete başladık.

Sizce sektördeki avantajlarınız ve sizi ön plana çıkartacak noktalar nelerdir?

Güzel bir yerde dükkan tuttuk. Butik, şirin, mekanı ve yeri güzel. İçerisini de elimizden geldiğince sade, şık, güzel herkesin rahat rahat gelip yemek yiyebileceği bir cazibe merkezi haline getirdik. Gençler zaten tanıdık bir lezzet olarak Türkiye’nin dört bir yanında bizi benimsemiş durumdalar. Yedi yaşından yetmiş yaşına kadar herkese her damak zevkine hitap edebilecek ürünlerimiz bulunuyor.

“HER YAŞ GRUBUNA HİTAP EDİYORUZ”

Bu sektöre girmekteki motivasyonunuz nedir?

Biz İstanbul’da üniversite okurken gece karnımız acıktığında telefonla sipariş verdiğimizde aklımıza ilk hadi ıslak hamburger yiyelim, hadi bunu sipariş verelim diye bu tarz yiyecekler gelirdi.  Bu bizim tabancımız, bizim işimiz. İnşallah iyi olacağını düşünüyorum. Herkesin sevdiği lezzeti biz burada harmanlamaya devam edeceğiz. Sırf öğrencilere değil geri kalan yaş grubuna da hitap ediyoruz. Ürünlerimizle herkese ulaşmaya çalışıyoruz.

“MARKA ALGIMIZ İYİ”

Tanıdık bir lezzet olmasının size ne gibi kazanımları olacaktır?

Bir Franchise algısı var. Daha önceden zaten buranın bir kitlesi var. Elbette bunun artısını göreceğimizi düşünüyorum.  Bizim Türkiye genelinde 53 tane şubemiz var. Franchise özelliği şudur ki, belli bir ürün standartı var. O lezzetin dışına çıkamazsın. Burada da Çanakkale’de Edirne’de de, İstanbul’da da aynı tada varmaları herkes için daha güzel bir artı oluyor. Merkezin desteğiyle beraber marka algısı iyi olduğu için ondan dolayı franchise açmanın daha sağlıklı bir yatırım olduğunu düşünüyorum. Biz de Trakya bölgesinin franchise alarak başladık. Dört il oldu.

Hangi saatler arasında ve haftanın kaç günü hizmet veriyorsunuz?

Haftanın yedi günü açığız. Sabah 07.30-08.00 itibariyle açıyoruz. Gece saat 02.00’de kapıyoruz. Hafta sonları ise bizim kapanışlarımız saat 03.30’da olacak. Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri böyle bir uygulama yapmak istiyoruz. Paket servisimiz de var.

“KONSEPT MAĞAZA OLARAK AÇTIK”

Konsept mağaza olarak açıldınız sanırım?

Evet. Bu biraz metrekareyle alakalı bir şey. Bizim üç tane konseptimiz var. Bir tanesi ekspres şube daha böyle fast food tarzında ayakta yemek yemek amaçlı. Bir tanesi büfe. Bir tanesi de konsept mağazamız. Burası da konsept mağazalarımızdan biri. Metrekare olarak 120 metrekareyiz. 70-80 kişi oturacak kapasiteye sahibiz.

Kahvaltı hizmetiniz var mı?

Elbette. Bu konuda da çok iddialıyız. Kahvaltı da omletinden menemenine birçok çeşidimiz var.

Son olarak Çanakkale halkına neler söylemek istersiniz?

Biz böyle bir markayı Çanakkale’ye getirdiğimiz için çok mutluyuz. Çok umutluyuz. Hep beraber güzel şeyler yapacağımıza inanıyoruz. Kesinlikle bizi denemelerini isteriz. İnşallah güzel şeyle başaracağız. 

  Kaynak: Seda Atan   Bu haber 1749 defa okunmuştur.
ANAHTAR KELİMELER
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER Röportaj HABERLERİ
  Güncel HABERLERİ
Gökçeada’da altın madeninde ÇED süreci iptal! Gökçeada’da altın madeninde ÇED süreci iptal! Çanakkale’nin Gökçeada ilçesinde altın ve gümüş madeni arama projesi için bir sü..
Çanakkale Köprüsü, rüzgar sınavını geçti Çanakkale Köprüsü, rüzgar sınavını geçti Çanakkale’ye yapılacak olan ve yeri, şehrin güçlü rüzgarı nedeniyle kaydırılan 1..
Genç akademisyenin vefatı sevdiklerini yasa boğdu Genç akademisyenin vefatı sevdiklerini yasa boğdu CHP eski Kadın Kolları Başkanlarından Ayşe Engin Yılmaz ile ÇOMÜ eski Genel Sekr..
Mevsimlik orman işçileri ne zaman kadroya alınacak? Mevsimlik orman işçileri ne zaman kadroya alınacak? CHP Çanakkale Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Bülent Öz TBMM Bütçe görü..
  Ekonomi HABERLERİ
Asgari ücrette zam pazarlığı başlıyor Asgari ücrette zam pazarlığı başlıyor Doğrudan 7 milyon çalışanı ilgilendiren asgari ücret görüşmeleri, aralık ayının ..
“Çeyrek altın daha da yükselebilir” “Çeyrek altın daha da yükselebilir” Altın fiyatlarında ivme hızla yukarıya doğru çıkıyor. Çeyrek altın 265’in üzerin..
Palamut Zam Şampiyonu (VİDEO) Palamut Zam Şampiyonu (VİDEO) Çanakkale'de ekim ayında 7.5 liraya kadar düşen palamudun fiyatı kasımda 35 lira..
Çam melkisi, köylülerin gelir kapısı oldu  Çam melkisi, köylülerin gelir kapısı oldu ÇANAKKALE'nin Bayramiç ilçesi sınırlarındaki Kazdağları'nda yaşayan dağ köylüler..
  Siyaset HABERLERİ
CHP’de kazanan Ali Uyanık oldu CHP’de kazanan Ali Uyanık oldu Çanakkale’de CHP Merkez ilçe kongresinde delegelerin oyunu alan Ali Uyanık başka..
“Türkiye kimsenin emir eli değildir” (VİDEO) “Türkiye kimsenin emir eli değildir” (VİDEO) Lapsekili İş Adamları Derneğinin açılışına katılan AK Parti Grup Başkanvekili Ça..
Milliyetçi Düşüncenin Koca Çınarı Vefat Etti Milliyetçi Düşüncenin Koca Çınarı Vefat Etti Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Genel Meclisi Grup Başkanvekili Recep Cahit ..
Ünal Çetin’e rozetini Akşener taktı (VİDEO) Ünal Çetin’e rozetini Akşener taktı (VİDEO) İYİ Parti’ye katılan Gökçeada Belediye Başkanı Ünal Çetin’e rozeti, partinin G..
  Spor HABERLERİ
Umurbey Belediyespor parkeye çıkıyor Umurbey Belediyespor parkeye çıkıyor Geçtiğimiz yıl Çanakkale'yi Erkekler Bölgesel Basketbol Ligi'nde temsil eden Umu..
Biga'lı Çakıroğlu Avrupa üçüncüsü Biga'lı Çakıroğlu Avrupa üçüncüsü Çanakkale'nin Biga Ortaokulu 6. sınıf öğrencisi Çınar Çakıroğlu karatede Avrupa ..
Biga Gelişim Gsk Krosta İlk Kupasını Aldı Biga Gelişim Gsk Krosta İlk Kupasını Aldı Biga Gelişim Gençlik ve Spor Kulübü atletleri Marmara bölgesinde yarışan 15 kulü..
Çanakkale’nin Gururu Oldu Çanakkale’nin Gururu Oldu 2014 yılında Azerbaycan’da yapılan yıldızlar Dünya Taekwondo şampiyonasında Düny..
  Dünya HABERLERİ
Bilim adamları açıkladı! Sadakatsizlik geni bulundu... Bilim adamları açıkladı! Sadakatsizlik geni bulundu... İsveçli bilim adamları, erkeklerde uyumsuzluğa, sadakatsizliğe, aile hayatında ..
Bartholomeos, 25. Yılını Gökçeada’da Kutladı Bartholomeos, 25. Yılını Gökçeada’da Kutladı Fener Rum Patriği Bartholomeos’un, patrik seçilişinin 25'inci yılı nedeniyle Çan..
Kadınlar Kütüphane Haftasında Sokakta Kitap Okudu Kadınlar Kütüphane Haftasında Sokakta Kitap Okudu AK Partili kadınlar, Kütüphane Haftasını sokakta kitap okuyarak kutladı.
Apple en yüksek kar rekorunu kırdı Apple en yüksek kar rekorunu kırdı Apple, ilk çeyreğinde 18,4 milyar dolar kar elde ederek, dünya çapında halka açı..
  Yerel HABERLERİ
Biga'da deve güreşleri heyecanı Biga'da deve güreşleri heyecanı Çanakkale’nin Biga ilçesinde, yılın en büyük deve güreşi organizasyonu olan 3’nc..
Çanakkale'de  kaçak göçmenleri taşıyan bot battı! 1 ölü Çanakkale'de kaçak göçmenleri taşıyan bot battı! 1 ölü Çanakkale’nin Ayvacık ilçesi Sivrice mevkiinden Yunanistan'ın Midilli Adası'na g..
resim yok İŞTE ÇANAKKALE GAZETESİ İŞTE ÇANAKKALE GAZETESİ
Boğaz Köprüsü İçin Çalışmalar Başladı Boğaz Köprüsü İçin Çalışmalar Başladı Lapseki ile Gelibolu ilçelerimiz arasında yapılması planlanan boğaz köprüsünün f..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
HABER ARŞİVİ
YUKARI